Apartamentų taisyklės

Siekiame ramaus poilsio visiems apartamentų svečiams, propaguojame ramybę, jaukumą ir šeimos poilsį. todėl visų svečių prašome laikytis mūsų vidinių taisyklių.

Vidinės apartamentų taisyklės

Apartamentuose draudžiama rūkyti apartamentuose ar apartamentų teritorijoje, išskyrus specialiai tam skirtas ir pažymėtas vietas. Už rūkymą apartamentuose skiriama 100 € bauda; draudžiama apartamentuose apsistoti su gyvūnais; draudžiama šiukšlinti apartamentų teritorijoje; draudžiama naudoti paklodes, užklotus, rankšluosčius ir kitus apartamentuose esančius daiktus lauke; draudžiama išnešti bet kokį apartamentuose esantį turtą iš apartamentų; nustačius turto išnešimą, klientas kompensuoja išnešto turto vertę; draudžiama specialiai, sąmoningai gadinti apartamentams priklausantį turtą; draudžiama vėlai vakare (tarp 22.00 ir 6.00) triukšmauti, garsiai klausyti muzikos ar bet kokiais kitais būdais trukdyti kitų svečių ramybę ir privatumą – pažeidimo atveju kviečiama policija dėl viešosios tvarkos pažeidimo be perspėjimo; draudžiama neturint apartamentų administratoriaus sutikimo ir neapmokėjus, kviesti kitus, neregistruotus asmenis į apartamentus; būtina pranešti apie apartamentuose rastą ar padarytą netyčinę ar tyčinę žalą (žalos atlyginimas vertinamas apartamentų administratoriaus, remiantis šalių susitarimu ir turto verte); draudžiama apartamentuose naudoti atviros ugnies šaltinius.

Kita informacija

Išvykimo laikas yra iki 12.00 (norint išvykti vėliau arba norint palikti daiktus vėlesniam išvykimui, kreiptis į apartamentų administratorių); pametus apartamentų raktus taikomas 30 € mokestis; sugadinus apartamentų raktus taikomas 20 € mokestis; atvykimo ir viešnagės metu svečiai gali kreiptis į apartamentų administratorių dėl tvarkymo darbų viešnagės metu atlikimo (šiukšlių išnešimo, patalynės keitimo ar kt.); svečiai turi pranešti apartamentų administratoriui apie neveikiančią ar sugedusią buitinę techniką ir kitą apartamentuose esančią įrangą, kad būtų galima ją sutvarkyti ar pašalinti gedimą; svečiai turi laikytis apartamentuose esančios įrangos naudojimo ir saugos instrukcijų; draudžiama palikti neprižiūrimą įjungtą buitinę techniką ar kitus elektrinius prietaisus; draudžiama palikti atrakintus tuščius apartamentus. Nesilaikant ar pažeidus šias taisykles apartamentų administratorius turi teisę iškeldinti Svečius nepasibaigus sutartam apartamentų nuomos laikotarpiui. Apartamentų administratorius turi teisę kliento reikalauti atlyginti dėl taisyklių nesilaikymo ar pažeidimo patirtą žalą. Apartamentų administratorius neatsako už klientų paliktus asmeninius daiktus apartamentuose nakvynės metu.

Įregistravimo laikas: 15:00 – 20:00 val., išregistravimas iki 12:00 val.. Atlikus rezervaciją maloniai prašome iš anksto pranešti numatomą atvykimo laiką.

Apartamentuose nepriimame svečių su augintiniais.

Iš anksto pageidavus galime suteikti vaikišką lovelę – maniežą vaikams iki 4 metų. Visų vaikiškų lovelių ir papildomų lovų suteikimas priklauso nuo užimtumo, prašome iš anksto informuoti apie nepilnamečius svečius. Apartamentų įėjimo durys stebimos vaizdo kameromis visą parą. Šių kamerų įrašai gali būti panaudoti patikrinti ar svečiai laikosi apartamentų taisyklių ir panaudoti kaip pagrindas priskaičiuoti papildomus mokesčius ar baudas numatytas šiose taisyklėse. Visi įrašai yra naudojami ir saugomi pagal mūsų privatumo ir duomenų saugojimo tvarkas, kurias galite rasti mūsų internetiniame puslapyje https://www.visitnida.lt arba gauti jas pateikus užklausą el. paštu apartamentų administratoriui.